Lider zmiany

Miejsce pracy: Grójec Region: mazowieckie, (30 km od Warszawy)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i rozliczanie pracy podległego personelu
  • Nadzór procesu przyjęć i wysyłki towarów dla klienta
  • Optymalizowanie procesów magazynowych
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
  • Cykliczne opracowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne Firmy
  • Tworzenie planu pracy dla podległego personelu

Oczekiwania:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej
  • Mile widziana znajomość systemów logistycznych
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Mile widziane uprawnienia na wózki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wyślij nam swoje CV

POL-AGRO LOGISTIC S. A.

ul. Armii Krajowej 49
05-600 Grójec

  sekretariat@pol-agro.com.pl