×

Kompleksowa obsługa logistyczna

Firma Pol-Agro Logistic

Nowoczesna infrastruktura chłodnicza

Gwarancja bezpieczeństwa i świeżości obsługiwanych produktów

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze logistycznej opartej na dwóch najważniejszych filarach, którymi są wynajem powierzchni magazynowej oraz usługi z zakresu logistyki kontraktowej. Dzięki posiadanej przez nas nowoczesnej chłodniczej infrastrukturze magazynowej, oferujemy obsługę produktów świeżych, wymagających kontrolowanej temperatury od +2°C do +8°C oraz od 0°C do +2°C (Ultra Fresh). Specjalizujemy się w obsłudze takich produktów jak: owoce i warzywa świeże, nabiał, mięso i drób, ryby i owoce morza. Nowoczesne magazyny chłodnicze, wykorzystanie magazynowych systemów informatycznych oraz wdrożone systemy zarządzania jakością (ISO 22000, HACCP), stanowią gwarancję świeżości i bezpieczeństwa obsługiwanych produktów.

15000 m2 powierzchni magazynowej z kontrolowaną temperaturą

Certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo żywności

Rozbudowany system bezpieczeństwa i monitoringu wizyjnego

Własne parkingi i place manewrowe

Kompleksowa obsługa logistyczna w kontrolowanej temperaturze

Usługi zgodne z wymaganiami klientów

Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną w kontrolowanej temperaturze w wydzielonych strefach magazynu, dostosowanych pod wymogi danych produktów. Na tę obsługę składa się całość procesu magazynowego, zdefiniowanego szczegółowo w umowie z klientem. Jego główne elementy to: rozładunek i przyjęcie towaru, składowanie w odpowiednich strefach produktów stokowych, kompletacja zamówień w tranzycie lub ze stoku, zabezpieczenie ładunków i ich załadunek na środek transportu. Na każdym etapie procesu gwarantujemy nadzór nad dokumentacją, wprowadzanie danych do systemu informatycznego, generowanie wymaganych dokumentów oraz zestawień i raportów zgodnie z zaleceniami klienta.W ramach kompleksowej obsługi oferujemy również szereg dodatkowych usług, m.in.: co – packing, drukowanie etykiet i oklejanie produktów (w tym polonizowanie), stickerowanie, inwentaryzacje, zarządzanie gospodarką opakowań zwrotnych, oraz inne usługi zgodne z wymaganiami klientów.

Zarządzanie procesami logistycznymi

Szereg nowoczesnych rozwiązań

Do zarządzania wszystkimi procesami na magazynie wykorzystujemy system informatyczny Infolog WMS, natomiast dystrybucja odbywa się za pośrednictwem systemu TMS. Stosujemy szereg nowoczesnych rozwiązań, np. skanery kodów kreskowych, specjalistyczne wózki paletowe transportu wewnętrznego i inne nowoczesne urządzenia, które poprawiają efektywność systemu zarządzania gospodarką magazynową. Dla dodatkowego śledzenia poprawności poszczególnych operacji wykorzystujemy system monitoringu wizyjnego, wyposażony w około 250 kamer przemysłowych o wysokiej rozdzielczości.